מ.א. וינשטוק בע"מ

נגישות מ.א. ונישטוק בע"מ

נגישות האתר

אנו מאמינים כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אדם, ללא קשר לנסיבות וליכולת. כדי לממש זאת, אנו שואפים לדבוק ככל האפשר בהנחיות הנגישות לתוכן ברשת האינטרנט ברמת AA. עמידה בהנחיות אלו מאפשרת לאנשים עיוורים, אנשים עם לקויות מוטוריות, ליקוי ראייה, אפילפסיה, עיוורון צבעים, מוגבלות קוגניטיבית ועוד להשתמש באתר.

 1. האתר מ.א. וינשטוק עוצב מראש כך שיהיה מותאם לכל משתמש בהתאם אתר לדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 ובהתאם להמלצות להנגשת תכני אתרי אינטרנט WCAG) 2.0).
 2. האתר כתוב בצורה סמנטית, עם תגיות HTML5 מקובלות. בנוסף, ברכיבי הניווט מוטמעות באתר תכונות ה- ARIA (יישומי אינטרנט עשירים נגישים) על מנת להבטיח שמשתמשים עיוורים המבקרים אצל קוראי מסך יוכלו לקרוא, להבין ולהנות מפונקציות האתר.
 3. תמונות מכילות תגיות ALT (טקסט חלופי) אשר מספקות מידע בהיר ופשוט אודות תוכן התמונה.
 4. טפסים בנויים בצורה סמנטית, עם תכונות for של תוויות.
 5. קישורים ניתנים לזיהוי בקלות באמצעות צבע שונה ובאמצעות אינטרקציה בעת מעבר עכבר.
 6. כל הקישורים מכילים תוכן סמנטי.
 7. האתר מותאם לניווט במקלדת: זה כולל את היכולת לנווט באתר באמצעות מקשי Tab ו- Shit + Tab, להפעיל תפריטים ושדות בחירה עם מקשי החצים ולסגור אותם באמצעות Esc. זה כולל גם הפעלת לחצנים וקישורים באמצעות מקש Enter,
 8. משתמשים עם מכשירי שמיעה עלולים לחוות כאבי ראש או בעיות אחרות בגלל השמעת שמע אוטומטית. באתר זה לא מופעל כל שמע אוטומטי.
 9. אנימציות – משתמשים עם אפילפסיה עלולים להיות מושפעים מוידאו, הבהובים ריצודים ואנימציות. האתר לא מכיל אנימציות, וידאו ברקע או הבהובים.
 10. הצבעים באתר ניגודיים ומאפשרים גם למשתמשים עם ליקוי ראייה להשתמש באתר.
 11. התאמה למשתמשים עם עיוורון צבעים – כאשר נעשה שימוש בצבע לצורך מתן חיווי (למשל – ירוק להצלחה ואדום לשגיאה) יש בנוסף גם חיווי מילולי.
 12. גודל הטקסט הרץ בכל האתר הוא 20px. זהו גודל נוח לקריאה עבור מרבית המשתמשים. משתמשים שזקוקים לכתב גדול יותר יכולים לבצע "זום אין" דרך הדפדפן ללא בעיות גלישה או חפיפה של טקסטים.
 13. בנוסף,  מותקן באתר תוסף נגישות של וורדפרס. תוסף זה נועד לסייע לבעלי מוגבלות ו/או קושי בצפייה בתכני האתר.
 14. כדי להשתמש בתוסף יש ללחוץ על הכפתור המסומל בסימול המתאים ומלווה את דפי האתר.
 15. לחיצה על כפתור תוסף הנגישות תפתח מגוון אפשרויות להתאמת תצוגה כגון: גודל הטקסט, התאמת צבעים, שינוי ניגודיות ועוד.
 16. לעיתים עובר האתר ו/או התוסף תחזוקה וכתוצאה מכך עלול להיפגם רכיב זה או אחר בתוסף הנגישות באחד או יותר מהדפדפנים. במידה ואתם מזהים בעיה בתפעול התוסף – אנא הודיעו לנו בהקדם.
 17. בכל בעיה בנושאי נגישות בהם נתקלתם באתר נודה אם תפנו למייל זה: yaniv@weinstock.co.il 
 18. כתובת לפניות:
  מ.א. וינשטוק בע״מ, הלהב 8, ת.ד. 1864, חולון

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ציוד מקצועי בשירות אישי.

דילוג לתוכן