מ.א. וינשטוק בע"מ

החברה

חברת מ.א. וינשטוק מלווה את התעשייה הישראלית כבר עשרות שנים, ומספקת לה סל מקיף של פתרונות איכות בתחומי הכלים והשמנים.

החברה הוקמה על ידי מאיר וינשטוק בשנת 1985, ובמשך שנות פעילותה צברה ידע טכני בלעדי ומקיף, שמאפשר לה לספק לגורמי התעשייה הישראלית את הפתרונות המיטביים והמתאימים לכל מקרה לגופו, תוך הוכחת תועלת השימוש כנגד עלות המוצרים. לחברה ניסיון רב בעבודה עם כל סוגי התעשיות, לרבות בתחומים המצריכים ידע ספציפי ותווי תקן מחמירים כמו תעשיות התעופה, המזון והבריאות.

החברה מייצגת בישראל את המותגים המובילים בעולם בתחום כלי החיתוך, כלי השחזה וליטוש ומייבאת באופן בלעדי את הכלים והשמנים הטובים בעולם בתחומי העשייה שלה.

הפתרונות והמוצרים

החברה מספקת ייעוץ טכני לפני הקנייה ולאחריה, ומספקת ללקוחותיה תמיכה לאורך כל הדרך ועם הגב של המותגים המובילים שאותה היא מייצגת. עובדי החברה הם בעלי ידע טכני נרחב, והם עוברים הדרכות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. בעזרת ידע וניסיון אלה, מצליחים עובדי החברה לקחת את השרטוט או מיפוי הצרכים שלכם ולספק פתרון מיטבי אליכם – מקצה לקצה.

רוב מוצרי החברה נמצאים בזמינות מיידית במחסני החברה וחלקם נעשים בייצור מיוחד לפי הזמנה מראש ולפי לוח זמנים ברור וקשיח.

מוצרי החברה נחלקים לשלוש מחלקות מרכזיות:

  1. מחלקת שמנים ונוזלי קירור: מחלקת שמנים ונוזלי קירור מציעה ייעוץ טכני חכם וסל רחב של מוצרים: שמנים מלאים, אמולסיות, נוזלי קירור, משחות סיכה וגירוז, מערכות לטיפול באמולסיות, מערכות סינון, ניקוי ורענון, ציוד ניטור ומדיה ועוד.
  1. מחלקת כלים: מחלקת כלים לעיבוד שבבי מספקת ייעוץ טכני מקצועי שמבין את הצרכים המדויקים של הלקוח ומציע פתרונות מדויקים לביצוע המבטיח רצף ייצור איכותי. בין השאר מספקת המחלקה כלי חיתוך, כלי חריטה, כלי כרסום, כלי תברוז, כלי קידוד, כלי חספוס וסימון, כלי תפיסה, כלי דפינה ועוד – וזאת לכל סוגי החומרים.
  2. מחלקת גימור וליטוש: מחלקת גימור וליטוש מספקת ייעוץ טכני מקיף ומגוון רחב של חומרי ליטוש, בדי הברקה, משחות, משחזות אוויר, משחזות חשמל, משחזות עם ציר גמיש ועוד.

שירות ואחריות

כחברה המספקת את המוצרים הטובים בעולם בתחומה, אנו מספקים שירות מקיף גם לאחר המכירה. בין השאר אנו מפעילים מעבדת שירות עצמאית המספקת שירות תיקונים מוסמך, איכותי ואמין למכשירים שנמכרים על ידי החברה.

לחברה מערכת איכות מאושרת על ידי המכון לבקרה ואיכות ISO9001.

ערכי החברה

מקצועיות יוצאת דופן

כשידע טכני מעמיק פוגש ניסיון מעשי נרחב

איכות חסרת פשרות

הכלים הטובים בעולם. המותגים המובילים בעולם

שירות מוכוון תוצאות

אנחנו מבינים את הלקוחות שלנו. לפני ואחרי המכירה

צרו קשר

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם ציוד מקצועי בשירות אישי.

דילוג לתוכן